AKTIVNOSTI

Dobrodošao “Maslačak” – cvijet naše škole

Predstavljamo “Maslačak” – volonterski klub naše škole

Dobrodošao “Maslačak” – cvijet naše škole

Školski volonterski klub „Maslačak“ osnovan je na početku školske godine 2019./2020. s ciljem promicanja volontiranja i senzibiliziranja učenika za pomaganje potrebitima. Klub su osnovale učiteljice razredne nastave: Janja Marinković, Zvjezdana Badžoka, Ivana Kesić i Elza Nadarević Baričić.

Članovi su vrlo aktivni. Već u prvom polugodištu pripremili su više akcija: Prikupljanje sredstava za socijalnu samoposlugu, Volonteri u vrtiću, Pomoć u učenju, Komposter, Zelena čistka. Godinu 2020. također su počeli aktivno. Organizirali su akciju za pomoć ‘”Zadarskim šapicama”.

Ako želite znati nešto više o “Maslačku”, oni imaju i svoju stranicu: https://volontermaslacak.wixsite.com

“Maslačkova” vrata širom su otvorena za sve one koji vole pomagati drugima, družiti se i biti korisni – rekli su nam organizatori ovog volonterskog kluba.

Pripremila: Antea Knežević, 6. razred

%d blogeri kao ovaj: