Kako se zove ova predstava?

Učenici naše škole na predstavi čudnoga naziva

Kako se zove ova predstava?

Od pojave korona virusa, učenici naše škole, tako i našega razreda, nisu išli na izlete, predstave, terenske nastave… sve do 11. veljače 2022. kada smo napokon otišli u kazalište podržati učenicu 8. a razreda Mihaelu Marcelić. Sudjelovala je u predstavi zanimljiva naslova zajedno s ostalim članovima Udruge Igrajmo se.

Na poziv učenice Mihaele Marcelić, uz pratnju profesorice iz engleskoga jezika Adriane Babok i profesorice hrvatskoga Ane Lisice, otišli smo u Kazalište lutaka pogledati predstavu pod nazivom “Kako se zove ova predstava?”. Osim učenika 8. a razreda predstavu su pogledali i učenici 6. b razreda zajedno sa svojim razrednicom Natalijom Zvelf. Dobro smo se zabavili i nasmijali, ali isto tako i postavili sebi neka životna pitanja. Unatoč tome što je predstava humoristična, nosi duboku poruku o životu, obitelji i međuljudskim odnosima. Predstava ima motive svjetskih književnih klasika – temu braka, položaja žene u društvu, neshvaćenost djece i sl. Glumci su bili su stalnoj interakciji s publikom. Iako scenografija nije bila bogata, uspjeli su držati pažnju publike tijekom cijele predstave.

Preporučujemo predstavu u nadi da će se još koji put održati!

Odlična Mihaela

Pripremile: Marisa Miočić i Paula Kalcina, 8. razred

Foto: internet, Marisa Miočić

%d blogeri kao ovaj: