A Meksiko? A pas? A Pariz? A Mars? A…?

U HNK Zadar pogledali smo predstavu zanimljivog naslova

A Meksiko? A pas? A Pariz? A Mars? A…?

Predstava A Meksiko? A pas? A Pariz? A Mars? A…? premijerno je izvedena 23. prosinca 2019., no zbog velikog interesa još je jednom izvedena 11. siječnja 2020. godine. Pogledali smo je i mi, novinari, i podržali naše učenice. 

Predstava govori o Božiću u jednoj obitelji. Svatko od članova te obitelji ima svoje božićne želje. Predstava je bila spoj glume i plesa. A zašto takav naslov? Na humorističan način obitelj prikazuje svoje želje i probleme, netko želi psa, netko putovanje, netko jednostavno pobjeći od problema. Članovi  Plesne udruge Gesta su nakon svakog dijaloga otplesali točku povezanu s temom obiteljskog razgovora.

Tri učenice iz naše škole sudjelovale su u predstavi: Sara Rudić, 2. razred, Ana Kostović, 6. razred i Zara Knežević, 8. razred. Bile su odlične. Kostimografija kao i na svakoj predstavi ove udruge, raznolika i maštovita. Još jedna uspješna izvedba Geste i naših plesačica!

Pripremila: Marisa Miočić, 6. razred

Foto: Marisa Miočić

 

 

 

 

%d blogeri kao ovaj: