VIJESTI

Otvori oči svog srca

Slatki korizmeni kutak u holu škole

Otvori oči svog srca

Dragi učenici, roditelji i djelatnici naše škole!

U našoj školi tradicionalno, već sedmu godinu, u tijeku je plemenita korizmena akcija  pod nazivom „Slatki korizmeni kutak“. Prikupljaju se slatkiši (može i slane grickalice 🙂 ) za pet Caritasovih kuća u Zagrebu (Trešnjevka, Emaus, Sv. Franjo, Kuća ljubavi, Da život imaju) koje se brinu za djecu  bez odgovarajuće roditeljske skrbi. Osmijesi koje smo donosili svih ovih godina, bilo čokoladom, bombonom, keksom, čipsom… nemaju cijenu! Hvala Vam od srca zbog toga!

Vjerujem da ćete i ove godine otvoriti oči svog srca. Slatkom malom donacijom koju ubacite u kutiju u holu škole, bit ćete dio ovog dobrog djela, širiti Radosnu vijest i barem na trenutak vratiti osmijehe na dječja lica.

Korizma je vrijeme u kojem promišljamo o sebi kroz odricanje, post, molitvu i dobra djela!

Pripremile: vjeroučiteljica Jolida Klarić i Kiara Lemezina, 6. razred

Foto: Bartulin

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

%d blogeri kao ovaj: