Uspjeh učenika u šahu

Učenici naše škole sudjelovali na Županijskom natjecanju osnovnih škola u šahu

Uspjeh učenika u šahu

U utorak 16. studenoga 2021. učenici naše škole odmjerili su snage u šahu s ostalim osnovnoškolcima Zadarske županije. Natjecanje se održalo se u Osnovnoj školi Šimuna Kožićića Benje. Sudjelovali su učenici osnovnih škola – Bartul Kašić, Šimun Kožićić Benje, Šime Budinić, Petar Preradović, Smiljevac i Stanovi.

Ekipa učenika u sastavu: Šimun Mrkić, Andrija Čolak, Ivan Vrkić, Lovre Vignjević i Toma Čolak osvojila je drugo mjesto dok je ekipa učenica u sastavu: Ramona Bengez, Marija Trošelj, Martina Beriše, Margarita Miočić i Ana Kostović osvojila treće mjesto. Uspjeh su postigli pod vodstvom učitelja Josipa Kvartuča. Čestitke učenicima i mentoru!

Pripremio: Frane Mišković, 6. razred

%d blogeri kao ovaj: