Generator radionice idu dalje

Održan 4. ciklus STEM radionica

4. ciklus STEM radionica

Zbog iznimno velikog interesa učenika, radionice Generator: radionice na struju idu dalje. Tako je prije dva vikenda krenuo već 4. ciklus STEM radionica.

Zanimljive i poučne radionice

Već smo izvještavali o našim učenicima koji subote provode u Gradskoj knjižnici Zadar na vrlo zanimljiv i poučan način. Međutim, i drugi učenici naše škole odlučili su se priključiti i produbiti svoja znanja iz STEM područja. Učenik 5. a razreda Dario Ljubičić završio je ciklus programa GENERATOR u Gradskoj knjižnici u travnju. Obzirom da je program jako zanimljiv i prepun novih zabavnih sadržaja za njegov uzrast, odlučio je i dalje dolaziti na radionice. Dario je ovim putem htio svim učenicima naše škole poručiti da mu se pridruže i otkriju o čemu to svi pričaju.

Pripremio: Antonio Grozdanić, 5. razred

Foto: Bartulin

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

%d blogeri kao ovaj: