Dan jabuka na Narodnom trgu

Krajem listopada na Narodnom trgu članovi zadruge Maraška obilježili Dan jabuka

Dan jabuka na Narodnom trgu

Dana 23. listopada 2019. godine naši zadrugari obilježili su Dan jabuka na Narodnom trgu u Zadru. Ponudili su našim građanima proizvode od jabuka.

Da bi se učenici što bolje predstavili, u tome su im pomogle njihove mame koje su pripremile razne slastice od jabuka. Bio je predivan sunčan dan, idealan za takvu prigodu. Osim proizvoda od jabuka predstavili su i maslinovo ulje, lavandino ulje, čaj lista od masline, džem od planike i keramičke vaze. Štand naše škole bio je jako dobro posjećen. Još jedna uspješna akcija naše školske zadruge Maraška.

Pripremila: Marisa Miočić, 6. razred

Foto: Maraška

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: