Zahvala za kruh

I ove godine u našoj školi održana je priredba za Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Zahvala za kruh

U holu škole učenici razredne nastave obilježili su priredbom Dana kruha. Voditelji priredbe bili su Antea Knežević i Grgo Dominik Anzulović iz 6. a razreda. Vodili su nas kroz pjesmu, ples i recitacije učenika. Nakon priredbe fra Marko Dokoza, bivši učenik naše škole, a sada župni vikar Uznesenja BDM na Belafuži, blagoslovio je kruh i pekarske proizvode koje su ispekle vrijedne ruke baka, majka i teta naših učenika. Priredbu su organizirali vjeroučitelji i učitelji razredne nastave. Duhovnim pjesmama i recitacijama na temu kruha i zahvalnosti za plodove zemlje te molitvom fra Marka uputila se Bogu zahvala za sva dobra koja nam daje.

Pripremila: Paula Kalcina, 6.a

Foto: Jolida Klarić

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: