Sigurno u prometu – ekipno 2. mjesto

Bartulovci osvojili ekipno 2. mjesto na županijskom natjecanju

Sigurno u prometu – ekipno 2. mjesto

U utorak 16. travnja 2019. u prostorijama OŠ Zadarski otoci održano je 27. županijsko natjecanje „Sigurno u prometu 2019.“. Natjecanje se održalo u organizaciji Hrvatskog autokluba, Autokluba Zadar, pod pokroviteljstvom Upravnog odjela za društvene djelatnosti Zadarske županije. Sudjelovalo je 11 osnovnih škola. Našu školu predstavljali tri učenika petog razreda i jedna učenica šestog razreda.

Bartulovci su ekipno osvojili 2. mjesto i time osigurali našoj školi bicikl i zaštitnu kacigu za učenike koji će ubuduće sudjelovati na izvannastavnoj aktivnosti „Sigurno u prometu“. Svi sudionici natjecanja dobili su i zaštitne prsluke.

Postignuti su slijedeći pojedinačni rezultati:

  • od ukupno 22 djevojčice Kiara Lemezina  osvojila je 3. mjesto, a Lena Švorinić 5. mjesto
  • od ukupno 22 dječaka Marinko Tomašković je na 7. mjestu, a David Šerer Marasović na 9. mjestu

Svim našim učenicima iskreno čestitamo na postignutim rezultatima! Čestitamo i mentorici Ani Čolak!

Državno natjecanje će se ove godine održati u Zadru od 21. do 24. svibnja. Ekipi naše županije od srca želimo što bolji plasman!

Pripremila: Kiara Lemezina, 6. razred

Foto: Ana Čolak

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: